30.5.19 > 03.6.19

מחווה לעיר תל אביב-יפו

UBS בצבע טרי | אמנות, סיפור אהבה

מלאו באהבה את מרכז המיצב ושתפו את אהבתכם לבירת האמנות והתרבות שלנו
artlovestory #freshpaint10 #UBSart #TEloveIV#

לרגל עשור ליריד, UBS גאה לחגוג את תמיכתה בצבע טרי ומזמינה אתכם להגיב למיצב זה בדרכים יצירתיות, ולהעביר מסר של אהבה לעיר ללא הפסקה תל–אביב-יפו.

וסיפור האהבה שלנו ממשיך... לנמל תל–אביב!
הצטרפו אלינו שוב, בחודש מאי, בנמל תל–אביב, שם נשיק את המיצב לרגל 80 שנה להיווסדו. מיצב חדש זה, שיוקם על ידי חברת אתרים בשיתוף עיריית תל–אביב-יפו, קם להעביר מסר של אהבה מהעיר תל–אביב-יפו. עיר שאימצה ערכים של פתיחות וסובלנות, פלורליזם ודמוקרטיה, תרבות ואמנות, חדשנות והמצאה. עיר שמקבלת בברכה את כולם.

UBS ואמנות עכשווית

אמנות עכשווית היא חלק בלתי נפרד מן הדיֿ–אן–איי של UBS. בכוחה של האמנות לספק לנו תובנות על העולם המורכב והבלתי צפוי שבו אנו חיים. האמנות יכולה לקרב בין אנשים ולעורר דיאלוג, ליצור מערכות יחסים, לערער על הסטטוס קוו ובסופו של דבר - לחגוג את אותם הדברים שהופכים אותנו לאנושיים. UBS היא תומכת ותיקה באמנות עכשווית. בלב הקשר בין החברה לעולם האמנות עומד אוסף האמנות של UBS - אחד מן האוספים התאגידיים הגדולים והחשובים ביותר של אמנות עכשווית בעולם, המונה יותר מֿ-000,30 יצירות אמנות. הקבוצה משתפת פעולה עם מוזיאונים ומוסדות ברחבי העולם, ממוזיאון הגוגנהיים עד ליריד ארט באזל ומטפחת שיח משמעותי על אמנות עכשווית. UBS היא שותפה מרכזית ביריד צבע טרי מאז שנת 2013.