דיזנהאוז

דיזנהאוז, סוכנות נסיעות העסקים הגדולה בישראל, קיימת למעלה מ-90 שנה. דיזנהאוז מעניקה מגוון רחב של שירותי תיירות תחת קורת גג אחת לכל חברה, מחברות קטנות ועד לתאגידים.
בדיזנהאוז תקבלו שירות אישי ואינטימי של סניף בוטיק, עם העוצמה והיתרונות של קבוצת דיזנהאוז.

מלונות בראון

"בראון הוטלס" הינה קולקציית מלונות בוטיק מובילה שבסיסה בתל אביב, ולה בתי מלון בתל אביב ובירושלים לצד מלון בוטיק מפואר במיוחד על הים האדריאטי ("בראון ביץ' האוס קרואטיה"). המלונות מאופיינים באמירה עיצובית מובחנת, שירות ברמה גבוהה, חדשנות ואותנטיות, והינם פופולריים גם בקרב הקהל המקומי בזכות ברים אופנתיים, מוקדי ספא איכותיים, אירועים ופעילויות תרבות המתרחשים בהם דרך קבע. מלונות בראון מומלצים על ידי המגזינים המובילים בעולם כדוגמת Vogue, NY Times, Time, Wallpapaer ועוד. בקולקציה פעילים בשלב זה שמונה מלונות ומספר מלונות נוספים נמצאים בתהליכי הקמה בארץ ובחו"ל, תחת המותגים BROWN ו-DAVE, מותג הלואו-קוסט החדש של החברה.

רימון ארט

חברת רימון ארט היא החברה הרשמית אשר מבצעת את האריזות, השינוע, התלייה והשילוח הבינ"ל של יצירות האמנות ביריד צבע טרי 10, במחירים מיוחדים ללקוחות היריד. רימון ארט הינה חברה המספקת שירותי לוגיסטיקה לענף האמנות בלבד. החברה מתמחה בהובלת תמונות, פסלים ופריטי אמנות בארץ ובעולם.

החברה מתמחה בתליית תמונות בבית הלקוח או בגלריה/מוזיאון. צוות המומחים של רימון ארט הינו בעל ניסיון רב שנים בתלייה של כל סוגי האמנות, כמו גם בתלייה בגובה וביצוע עבודות תלייה מיוחדות לפי בקשת הלקוח.

חברת רימון ארט מעניקה שירות נוסף, של אריזה באריזות עץ קשיחות, למשלוח עבודות אמנות לחו"ל; כל היצירות נארזות בשכבות של חומרי הגנה כגון: נייר משי, ניילון בועות, ספוג פום ועץ סנדביץ' אשר עבר חיטוי ועומד בתקנים כלל עולמיים. חברתנו מציעה גם שירות של אחסנת אמנות בתנאים מבוקרים של טמפרטורה ולחות קבועות, לשמירה מיטבית על העבודות, תוך נקיטת אמצעי הביטחון הנדרשים. 

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת במסגרת יריד צבע טרי ניתן לפנות -
דוד שעשוע, 058-4270879.