Niio

Niio

Niio, חברת סטארט-אפ ישראלית, הוקמה על ידי אנשי ההייטק והיזמות רוב אנדרס ואורן משה במטרה להעשיר את שגרת היומיום של אנשים בכל מקום באמצעות חוויה אמנותית מעוררת השראה. Niio פיתחה את הפלטפורמה המתקדמת בעולם להנגשה, הפצה ונגינה של יצירות אמנות דיגיטלית על גבי כל מסך או/ו מקרן, ישירות מאמנים בינלאומיים בחללים פרטיים וציבוריים.

משרדי החברה שלנו ממוקמים בתל אביב ואנו פעילים גם בניו-יורק, לונדון והונג-קונג. בין המשקיעים הבולטים שלנו נמנים Entree Capital ו-Pico Partners.

מלונות בראון

"בראון הוטלס" הינה קולקציית מלונות בוטיק מובילה שבסיסה בתל אביב, ולה בתי מלון בתל אביב ובירושלים לצד מלון בוטיק מפואר במיוחד על הים האדריאטי ("בראון ביץ' האוס קרואטיה"). המלונות מאופיינים באמירה עיצובית מובחנת, שירות ברמה גבוהה, חדשנות ואותנטיות, והינם פופולריים גם בקרב הקהל המקומי בזכות ברים אופנתיים, מוקדי ספא איכותיים, אירועים ופעילויות תרבות המתרחשים בהם דרך קבע. מלונות בראון מומלצים על ידי המגזינים המובילים בעולם כדוגמת Vogue, NY Times, Time, Wallpapaer ועוד. בקולקציה פעילים בשלב זה שמונה מלונות ומספר מלונות נוספים נמצאים בתהליכי הקמה בארץ ובחו"ל, תחת המותגים BROWN ו-DAVE, מותג הלואו-קוסט החדש של החברה.

סופרקיט ופילה

סופרקיט ופילה

סופרקיט שיווק (1995) בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בפיתוח, ייבוא ושיווק של מוצרים בתחום היצירה, האמנות והצמר. סופרקיט מציעה ללקוחותיה מוצרי אמנות ויצירה מן האיכות המעולה ביותר ובוחרת בקפידה רבה את המותגים הגלובאליים אותה בוחרת לשווק.

פילה אמנות ויצירה בע"מ הינה חברת בת של תאגיד פילה העולמית המתמחה בייצור ושיווק מותגי איכות מובילים בתחום האמנות המקצועית- כנסון, מאימרי, דאלר ראוני, ליירה ופרינסטון כמו גם בתחום היצירה והכתיבה כגון ג'יאוטו.

סיפור פשוט

סיפור פשוט

סיפור פשוט הוא בית לספרות בנווה צדק בתל-אביב, הפועל מאז שהוקם ב-2003 כחנות ספרים עצמאית, מקום מפגש לאירועים ספרותיים, לסדנאות כתיבה ולתערוכות מאויירות בעקבות ספרים. משנת 2014 סיפור פשוט הפך לבית והמוציא לאור של המהדורה העברית של "גרנטה – מגזין לספרות חדשה". סיפור פשוט הוקם מתוך אהבת הספר וכדי להקדיש תשומת הלב לקולות ייחודיים ביצירה ובעשייה הספרותית המקומית והאזורית. בחנות הספרים מגוון רחב של ספרי פרוזה ושירה, מבחר של ספרות פוליטית וחברתית, ספרות אנגלית ייחודית וספרות ישראלית מתורגמת לאנגלית, כמו גם רומנים גרפים וקומיקס, ספרי אמנות ישראלית, עיצוב ואדריכלות; אוסף ספרי ילדים יוצא דופן ועוד ועוד. את רשימת המומלצים שלנו אפשר למצוא גם בחנות המקוונת, ואנחנו מבצעים משלוחים בארץ ומחוץ לה. למבחר מומלצי סיפור פשוט. 

קורנית דיגיטל

קורנית דיגיטל

חברת קורנית דיגיטל (NASDAQ: KRNT) מפתחת, מייצרת ומשווקת טכנולוגיות הדפסה דיגיטלית ידידותיים לסביבה לתעשיות הביגוד והטקסטיל. קורנית מספקת פתרונות מקיפים הכוללים מערכות הדפסה דיגיטלית, דיו, חומרים מתכלים, תוכנה ותמיכת לקוחות. החברה, שניצבת בחזית שוק ההדפסה על בגדים בזכות תהליך ההדפסה הידידותי לסביבה הייחודי שפיתחה, "נאו־פיגמנט", עונה על הצרכים המשתנים בשרשרת הערך של תעשיית ההדפסה על טקסטיל. הטכנולוגיה של קורנית תומכת במודלים עסקיים חדשניים המבוססים על קונספט של הדפסה בהתאמה אישית לפי דרישה דרך האינטרנט. תודות לניסיון הנרחב של החברה בשוק הדפוס על בגד מוגמר, קורנית מציעה גישה חדשנית לתעשיית ההדפסה מגליל לגליל: הדפסה דיגיטלית בדיו אחד על מגוון בדים שונים, ללא צורך בתהליכי גימור נוספים. קורנית דיגיטל, אשר נוסדה בשנת 2003, היא חברה בינלאומית שפועלת מישראל עם משרדים בארצות הברית, אירופה ומזרח אסיה ומשרתת לקוחות ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם.

תג נאור

תג נאור הינה חברה יצרנית ישראלית המתמחה בייצור כרטיסי פלסטיק: כרטיסי עובד ונוכחות, כרטיסי מועדון לקוחות, גיפט קארדס, תגי רישום ייחודיים לכנסים, כרטיסים חכמים וכיו"ב. כל תהליכי הייצור נעשים במפעלנו, עובדה המקנה לנו גמישות ומהירות הספקה בכל הכמויות.