עמותת הכוריאוגרפים

ביתן הכוריאוגרפים

"הכוריאוגרפים" הינו ארגון המייצג למעלה מ-80 יוצרי מחול מובילים בישראל. לראשונה השנה מציג הארגון ביריד יצירות מחול הפורצות את גבולות המופע. בביתן מוצגות כ-30 יצירות המשלבות את האמנות הפלסטית עם האירוע החי, המיצג, הפרפורמנס והווידיאו דאנס, ואשר מתאימות לאספנים, למוזיאונים ולגלריות.

מופיעים: אבי קייזר, סרגיו אנטונינו, אהרונה ישראל, איילה פרנקל, איריס ארז, אליס דור כהן, אפרת רובין, בשמת נוסן, דנה רוטנברג ואורן שקדי, לילך לבנה, מאיה מכלל גלפנד, מיכל הרמן, מירב דגן, מעין ליבמן-שרון, נמרוד פריד, סאלי אן-פרידלנד, עידו צדר, ענבל אושמן, ענת גריגוריו, פרויקט ריקודנטו, רונית זיו, רייצ'ל ארדוס, שרונה פלורסהים, תמי ליבוביץ, תמר בורר. 

מופעי פרפורמנס ומחול:

מופעים ביום חמישי 30.5: והסלע תלוי ברוח מאת תמר בורר 18:15, 20:30 // היווצרות שבירה מאת שרונה פלורסהיים 18:30, 20:45  // שתי עיניים מאת עידו צדר חמישי בשעה 19:30, 20:45, 21:30 (המופע מתקיים ברחבי היריד) // אל תיכנסי לים לפני שאת נכנסת לפרופורציה מאת אהרונה ישראל 20:00 // MEMO מאת ענת גריגוריו יום חמישי 21:45.

מופעים ביום שישי 31.5: מצודה מאת רייצ'ל ארדוס 10:30, 12:00 // אל תיכנסי לים לפני שאת נכנסת לפרופורציה מאת אהרונה ישראל 13:15, 15:00 // שניים מאת אבי קייזר וסרגיו אנטונינו 13:45 // אורורה מאת מאיה מכלל גלפנד 14:45, 16:00 // בה זה 2019  מאת בשמת נוסן 17:20.

מופעים ביום שבת 1.6: הניצוץ של ליאור מאת אליס דור כהן (כולל סדנא לילדים) 11:00 // טניס - MIDDLE  EAST מאת נמרוד פריד 13:00, 14:15 // בה זה 2019  מאת בשמת נוסן 15:30, 17:00 // והסלע תלוי ברוח מאת תמר בורר 16:00, 17:30 // ציפור שחורה מאת אפרת רובין בשיתוף עם יהוא ירון 18:30, 21:00 // שנייםמאת אבי קייזר וסרגיו אנטונינו 19:20.

מופעים ביום ראשון 2.6: מבטים מאת קבוצת המחול ריקודנטו (רקדנית: איה שדות) 18:00, 18:50, 19:30 // פלאן B מאת מיכל הרמן 19:00 // היווצרות שבירה מאת שרונה פלורסהיים 18:15, 19:40 // שתי עיניים מאת עידו צדר חמישי בשעה 19:15, 20:15, 21:30 (המופע מתקיים ברחבי היריד) //  שניים מאת אבי קייזר וסרגיו אנטונינו 19:20 // MEMO מאת ענת גריגוריו 21:00.

מופעים ביום שני 3.6: ג'מאעה מאת מעין ליבמן-שרון 18:00, 19:00 // פנגיאה מאת איילה פרנקל 19:00 //  Young Girls Wanna Dance Their Spirit מאת לילך לבנה 20:30.

 

סרטי מחול המוקרנים על המסך הגדול:

יום חמישי 30.5: אנימה אנימוס 19:00 // נחש נחש 19:20 // Private I’s מאת דנה רוטנברג ואורן שקדי 19:30 //  חדר חזרות 21:15 // קריאת הקוקייה 21:25 // היווצרות שבירה 3:14 21:40

יום שישי 31.5: Glove Story 11:00, 16:30 // עורבים 11:40, 17:00 // חדר חזרות 12:30 // קריאת הקוקייה 12:40 // היווצרות שבירה 3:14 13:10 // אנימה אנימוס 15:20 //  נחש נחש 15:40 // Private I's 15:50. 

יום שבת 1.6: חדר חזרות 10:00 //  קריאת הקוקייה 10:10 //  היווצרות שבירה 3:14 10:40 // נחש נחש 12:20, 20:10 // אנימה אנימוס 12:00, 19:50 // Private I's 12:30, 20:20 //  עורבים 15:10 // Glove Story  14:30

יום שני 3.6: Glove Story 17:10 //  נחש נחש 17:50 //  חדר חזרות 18:15 //  קריאת הקוקייה 18:25 //  היווצרות שבירה 3:14 18:55

 

מפגשי אומן: 

אפרת רובין מתקיים בשבת ב13:15 //  דנה רוטנברג מתקיים בראשון ב17:15 //  לילך לבנה מתקיים בשני ב19:45 //  תמי ליבוביץ' מתקיים בשישי ב14:00.