הפתעה מבית צבע טרי!

גאות להשיק את freshies, קופסת ההפתעות מבית צבע טרי -
פריטי אמנות ועיצוב יחודיים שנעשו עבורנו במהדורות מוגבלות. 
ישנן 100 קופסאות בלבד וכל הקודם.ת זוכה. 
כל המידע כאן: www.freshies.co.il

צבע טרי, היריד לאמנות ולעיצוב, תל אביב, הוא אירוע האמנות השנתי הגדול והמשפיע ביותר בישראל, עם למעלה מ-30,000 מבקרים מדי שנה.

נפתחה ההרשמה לעיצוב טרי 2021!
לפרטים נוספים והרשמה 

באוקטובר 2020 השקנו מהדורת אונליין מיוחדת לשנת 2020 - פלטפורמת מסחר נרחבת המאפשרת רכישה של מיטב האמנות והעיצוב הישראלים העצמאים. 

המהדורה הדיגיטלית הציגה את הפעילות החברתית של צבע טרי, ובראשה – חשיפה ראשונה ומכירת עבודות של האמנים והאמניות שנבחרו להשתתף בחממת האמנים העצמאים 2020. כמו כן הוצגה חממת עיצוב - פלטפורמה חדשה עבור מעצבות ומעצבים ישראלים צעירים.

לצד החממות הוצגו שני הפרויקטים הוותיקים של צבע טרי למען הקהילה: פרויקט הגלויה הסודית, שכל הכנסותיו השנה למען ביה"ס לאמנויות, קמפוס אריסון, תל-אביב, ופרויקט השותפות בין ארגון ג'וינט ישראל והמחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל, תחת הכותרת: !Don’t DIS my ABILITY.

לרגל המעבר לתצוגה דיגיטלית, המהדורה כללה גם עבודות וידיאו ומדיה חדשה, מבוססות מסך, וכן תוכן מעשיר: עצות להכנסת אמנות ועיצוב למרחב הביתי, ומדריך לאספנ.ית המתחיל.ה.

כל מציגי ומשתתפות צבע טרי הוצגו בפלטפורמה דיגיטלית חדשה, מקורית ונרחבת אשר מאפשרת צפיה חופשית בכל התכנים, ורכישה אונליין של כל העבודות המוצגות. צוות יריד צבע טרי העניק יעוץ לרכישת העבודות, ושירות מלא - אונליין ומהשטח. 

עד היריד הבא, צפו כאן בתכני מהדורת האונליין 2020