צבע טרי - מהדורת אונליין מיוחדת 2020!

צבע טרי, היריד לאמנות ולעיצוב, תל אביב, הוא אירוע האמנות השנתי הגדול והמשפיע ביותר בישראל, עם למעלה מ-30,000 מבקרים מדי שנה.

באוקטובר 2020 השקנו מהדורת אונליין מיוחדת לשנת 2020 - פלטפורמת מסחר נרחבת המאפשרת רכישה של מיטב האמנות והעיצוב הישראלים העצמאים. 

עכשיו באוויר! ימים אחרונים - המכירה תסתיים ב-6/12

כאן - צבע טרי מהדורת אונליין 2020
כל התכנים חינם!

המהדורה הדיגיטלית מציגה את הפעילות החברתית של צבע טרי, ובראשה – חשיפה ראשונה ומכירת עבודות של האמנים והאמניות שנבחרו להשתתף בחממת האמנים העצמאים 2020. כמו כן מוצגת חממת עיצוב - פלטפורמה חדשה עבור מעצבות ומעצבים ישראלים צעירים.

לצד החממות מוצגים שני הפרויקטים הוותיקים של צבע טרי למען הקהילה: פרויקט הגלויה הסודית, שכל הכנסותיו השנה למען ביה"ס לאמנויות, קמפוס אריסון, תל-אביב, ופרויקט השותפות בין ארגון ג'וינט ישראל והמחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל, תחת הכותרת:
!Don’t DIS my ABILITY

לרגל המעבר לתצוגה דיגיטלית, המהדורה כוללת גם עבודות וידיאו ומדיה חדשה, מבוססות מסך, וכן תוכן מעשיר: עצות להכנסת אמנות ועיצוב למרחב הביתי, ומדריך לאספנ.ית המתחיל.ה.

כל מציגי ומשתתפות צבע טרי מוצגים בפלטפורמה דיגיטלית חדשה, מקורית ונרחבת אשר מאפשרת צפיה חופשית בכל התכנים, ורכישה אונליין של כל העבודות המוצגות. צוות יריד צבע טרי מעניק יעוץ לרכישת העבודות, ושירות מלא - אונליין ומהשטח. 

 

בנוסף, אנו מזמינות אתכם לצפות בסדרת הסרטונים UBS Open Studio, בה אמניות ואמנים שהשתתפו בעבר ביריד חולקים את סיפוריהם האישיים על פרויקטים ותערוכות שהושפעו ממשבר הקורונה.

UBS X FRESHPAINT Open Studio